16 Aralık 2017

Merhaba,

Çiftliğimizin elektriği bu hafta da bağlanamadı. Yine haftaya kaldı. Sorun olduğundan değil, prosedürlerin ağır ilerlemesinden kaynaklanıyor bu gecikme. Sabırla bekliyoruz! Bazen aksilikler oluyor böyle..

Her şeyden önce çiftliğin etrafını çevirecek olan çitleri yapmaya karar verdik. Çünkü sarımsaklar filizlendi, baklaların da az zamanı kaldı. Yani artık bu işi acil olarak halletmemiz gerekiyor. Malzeme siparişini verdik, hafta başında gelecek.  Önümüzdeki hafta içinde işi bitirmeyi planlıyoruz. Sonrasında hemen kümes yapımına geçeceğiz.

Bir de önümüzdeki hafta ortası cam ambalaj araştırması için İzmir’e gideceğiz. Şişe ve kavanozlara karar verdikten sonra logoyu son haline getirip etiketleri bastıracağız. Çeşitli tasarımlar deneyeceğiz.

Geçtiğimiz hafta YouTube kanalını açtım. ( Şehirden Çiftliğe) Bu aralar video montaj programını kullanmayı öğreniyorum 🙂 Deneme olarak bir montaj yaptım, kanala yükledim. Kanalımıza abone olursanız çok seviniriz. Keyifli videolar hazırlayıp paylaşacağız, güzel fikirlerimiz var 🙂

Linki paylaşıyorum:  https://www.youtube.com/channel/UC398XDP76omPlksn9Tpr2Pg

Bizdeki haberler bu haftalık bu kadar.. Her hafta daha çok artan desteğiniz bize güç veriyor, tekrar tekrar teşekkür ederiz 🙂

Bizi düzenli olarak takip etmek isterseniz, yeni yazılarımızı mail olarak almak isterseniz blogumuza abone olabilirsiniz. Bunun için ana sayfadaki ‘Bloga Abone Olun‘ bölümüne mail adresinizi yazıp, gelen aktivasyon mailini onaylayabilirsiniz.

Haftaya cumartesi günü tekrar buluşmak üzere.

Sevgiler.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir